O nás

Společnost AJTM s.r.o. je od svého založení v roce 2014 spolehlivým partnerem pro svoje zákazníky v oblasti tesařských a železobetonářských prací, elektroinstalačních prácí, elektrorevize, rekonstrukce bytových jader, stavební, zednické a zámečnické práce, montáž a demontáž ocelových konstrukcí, práce s manipulačním jeřábem, obsluha a manipulace s přesunem břemen.

Hlavním odvětvím podnikání společnosti AJTM s.r.o. je poskytování kvalifikovaných pracovníků na vykonávání daných odborných prací, optimální řešení  aktuálních problémů na stavbě, řídění staveb a probíhajících projektů, zajištění maximální kvality odvedené práce a neustálé zlepšování pracovních postupů.

Naší hlavní prioritou je spokojenost investora, což je důkazem naší profesionality s vizí další spolupráce.

Tesařské a železobetonářské práce

Firma AJTM s.r.o. se zabývá prováděním železobetonových monolitických konstrukcí v průmyslových objektech, stavbách občanského vybavení a bytové výstavbě.
Tesařské práce - Oprava a rekonstrukce starších střech Dodávka nových krovů Realizace dřevostaveb Zahradní pergoly a altány Dřevěné obložení a podbíjení říms Zdobení krovů Schodiště.

Montáž a demontáž ocelových konstrukcí

Provádíme výrobu a montáže ocelových konstrukcí, opravy a údržbu výrobních zařízení ve všech oblastech průmyslu. Pro montáže veškerých konstrukcí si zajistíme veškerou potřebnou mechanizaci. Dále jsme schopni zajistit odborné posouzení stavu ocelové konstrukce a navrhnout rozsah potřebných oprav.
 

Stavební práce

Převážnou část řemesel si firma zajišťuje se svými zaměstnanci, a to včetně topenářských, plynařských prací, tesařských a pokrývačských prací. Mezi naše projekty patří: Novostavby a rekonstrukce bytových a rodinných domů, průmyslových, dopravních a vodohospodářských staveb, objektů služeb, zdravotnictví, školství a kultury  - Regeneraci a zateplování budov.